Обяви 1 За нас Контакти
Дава под Наем 4-СТАЕН
град София, Триъгълника
1 250 €
2 444.79 лв.

(9.62 €, 18.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:31 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 56 пъти.
Площ:
130 m2
Етаж:
2-ри от 5

Описание на имота:

NEXT LEVEL PROPERTY Предлага на Вашето внимание четиристайно жилище в Триъгълника.
На минути разстояние се намират търговски вериги, множество ресторанти, спортни центрове, офиси в сферата на услугите и спирки на редовен градски транспорт. Апартаментът се състои от всекидневна, три спални, две бани с тоалетни, три тераси, паркомясто.
Жилището се предлага напълно обзаведено с всичко необходимо за едно домакинство.
Детайли:
Изложение: югоизток
Квадратура - 130 кв.м;
етаж: 2 от 5;
отопление: Електричество/висок клас климатици/
За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота.
Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: 79848
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Климатик
Саниран
За контакт:
0876708149
Агенция:
НЕКСТ ЛЕВЪЛ ПРОПЪРТИ
0876708149
НЕКСТ ЛЕВЪЛ ПРОПЪРТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
next_level.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София,ж.к. Славия,ул.Александър Геров 15, ЕТ. 2, АП
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град София, Триъгълника
Обява: 2e177632831459304

1 250 €
2 444.79 лв.
История на цената
(9.62 €, 18.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Триъгълника

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност